שיקום הפה

שיקום הפה מתמקד בשחזור שיניים לצורך החזרת תפקוד ותקינות של מערכת הלעיסה תוך הקפדה על יצירת השחזור באסתטיקה מקסימלית.

מדובר החל משחזורים פשוטים והשלמת שיניים שבורות ועד לטיפולי שיניים מורכבים - השלמת שיניים נרחבת בפה בטכניקות שיקום מגוונות, תיקון בעיות סגר ומנשך לקויים. 

במרפאתנו מתקיימת במידת הצורך ובהתאם למורכבות הטיפול התייעצות מומחים על מנת להגיע לתהליך שיאפשר תוצאת שיקום מוצלחת ומדויקת וטיפול איכותי שיחזיק לשנים רבות.כתרים/גשרים ללא מתכת בסריקה וייצור דיגיטלי

כתרים/גשרים ללא מתכת בסריקה וייצור דיגיטלי

מהו כתר?

כתר משמש לשחזור כותרת השן הטבעית במקרה שהשן נפגעה מעששת (רקבון) נרחב, או לאחר ביצוע טיפול שורש או במקרים המצריכים השלמת שן אחת חסרה באמצעות שתל דנטלי.

הכתר הוא מעין מעטפת בצורה ובצבע כותרת השן הטבעית והוא מאפשר הגנה על שן פגומה, שחזור של כותרת השן במקרה של השתלה דנטלית כך שהוא מחזיר את השן לתפקוד תקין בדיוק כמו שן טבעית.


מהו גשר?

גשר מורכב ממספר כתרים המחוברים יחד ומשתמשים בו על מנת להשלים חוסר שיניים נרחב בפה. 

גשר ניתן לביצוע כשיקום על גבי שתלים דנטליים והוא מאפשר תפקוד ומראה כמו שיניים טבעיות.

כתרי/גשרים החרסינה הסטנדרטיים (מהדור הקודם) בנויים מכיפת מתכת המצופה בשכבת חרסינה המעוצבת לצורת השן הטבעית, בתהליך ייצור שדרש מספר שלבים שארכו לעיתים שבועות רבים, אך כיום עברנו לטכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת המקצרת את תהליך הייצור לימים בודדים, ברמת דיוק ואסתטיקה מקסימליים המעניקה כתרים/גשרים נטולי מתכת.   


כתרי זירקוניה נטולי מתכת

כתרי הזירקוניה, הם כתרים נטולי מתכת והם מיועדים לשימוש לצורך שיקום אסתטי של שיניים קדמיות ואחוריות.

כתרים אלו מיוצרים בטכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת, הם מאפשרים פתרון לאנשים הסובלים מאלרגיות שונות למתכות, הם מאופיינים ברמת שקיפות גבוהה והם בעלי מראה טבעי ואסתטי, בנוסף הם מעניקים פתרון לאנשים הסובלים משחיקת שיניים מכיוון שהם עמידים בפני שחיקה.


כתרי Emax נטולי מתכת

כתרי ה Emax כמו כתרי הזרקוניה הם כתרים נטולי מתכת, עם יתרונות דומים - אסתטיקה ברמה גבוהה, שקיפות טבעית, חוזק רב והתאמה ביולוגית טובה יותר לגוף האדם. 

כתרי Emax מיועדים במרבית המקרים לשיקום של שיניים בודדות.


שיקום באמצעות תותבות נשלפות

תותבות נשלפות מיועדות להשלמת חוסר שיניים מלא או חלקי בפה, במשך שנים רבות, לפני המצאת השתלים הדנטליים, היה נהוג להשתמש בהן באופן נרחב, אך כיום אנו משתמשים בהן כשאין אפשרות לבצע שיקום קבוע או מתוך שיקול כלכלי מבחירה של המטופל.  

תותבת שלמה היא פתרון שיקומי להשלמת חוסר שיניים מלא בכל הלסת, היא נתמכת על גבי רכס החניכיים, כך שאחיזתה ויציבותה בינונית.  

תותבת חלקית היא פתרון שיקומי להשלמת חוסר שיניים חלקי בלסת, היא נתמכת ברכס החניכיים ויש לה אחיזה נוספת המושגת מתמיכה על שיניים הקיימות באמצעות ווים.

בתותבת זו אנו משתמשים גם במצבים המצריכים תקופת מעבר או החלמה לאחר ביצוע עקירות נרחבות.  

תותבת נתמכת על גבי שתלים מדובר בפתרון שיקומי המעניק יציבות לתותבת שלמה, המושג באמצעות התקנת 2- 4 שתלים דנטליים המשפרים באופן משמעותי את יציבות התותבת.שיקום בשיטת All-On 4\6

שיטת השיקום All-On 4\6  הומצאה כבר לפני יותר מעשור והיא נחשבת לשיטה פורצת דרך עם הצלחות רבות. השיטה המיועדת למטופלים מחוסרי שיניים בכל הפה או למטופלים הסובלים מחוסר עצם קיצוני ואינם יכולים לעבור השתלות דנטליות נרחבות בכל הפה.  

שיקום בשיטת All-On 4\6

השיטה מבוססת על עקרון של התקנת מערכת של 4 עד 6 שתלים דנטליים, המותקנים בזווית ייחודית.

על גבי השתלים מורכב גשר שיניים קבוע, המעניק שיקום בדומה לשיניים הטבעיות ומאפשר תפקוד מלא של מערכת הלעיסה עם תוצאה אסתטית מרשימה.  

באמצעות תכנון דיגיטלי מתקדם ומדויק המבוצע במרפאתנו, המטופלים זוכים לשיקום שיניים חדשות וקבועות בתוך כ-24 שעות בלבד.  לחץ כאן ליצירת קשר עם המרפאה בווצאפ