השתלות שיניים

ההשתלות במרפאתנו מבוצעות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם, המעניקות למטופלינו תוצאות מדויקות בהתערבות כירורגית מינימלית. 

כל טיפולי ההשתלות מבוצעים במרפאתנו ע"י מומחה לכירורגיית פה ולסת ברמה הגבוהה ביותר

שתלים דנטליים ברפואת השיניים

אישורי FDA ,CE, ומשרד הבריאות הישראלימתוך שאיפה למצוינות, אנו מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, לכן נבחר פרוטוקול טיפולי אישי לכל מטופל, הכולל שתלים של החברות המובילות בעולם - zimmer ,straumann ,nobel biocare  רק כאלו שהוכחה יעילות ותפקוד השתלים באופן מחקרי והם נושאים אישורי FDA ,CE, ומשרד הבריאות הישראלי.

בנוסף לכך, מרפאתנו משמשת כמרפאת דגל לטיפול משולב טסיות, לצורך ריפוי העצם לאחר ביצוע עקירות והשתלות דנטליות.

מהו שתל ?

שתלים דנטליים ברפואת השיניים מעניקים פתרון איכותי ושיקום שיניים קבועות למטופלים שהינם מחוסרי שיניים.

השתל משמש כתחליף לשורש השן הטבעית, לרוב הינו בעל מראה בורגי ולרוב הוא עשוי מסגסוגת טיטניום. על גבי השתל מורכב מבנה המחבר בין הכתר (השיקום הסופי לכותרת השן) לשתל המאפשרים מראה המשחזר את השן הטבעית.

שתלים משמשים בין היתר לעיגון ולייצוב תותבות נשלפות.

השתלות שיניים בתכנון וניווט דיגיטלי

טכנולוגיית השתלת השיניים עברה מהפכה של ממש בעשור האחרון, טכנולוגיה המשפרת פלאים את תהליך ההשתלה ומאפשרת בין היתר השתלות שיניים מדויקות יותר בתהליך זעיר פולשני ובין היתר מאפשרת השתלות גם למטופלים שלא זכו לכך בעבר.

השתלות שיניים בתכנון וניווט דיגיטלי

השתלת שיניים בניווט ממוחשב היא טכנולוגיה מופלאה, המאפשרת לתכנן את מהלך ההשתלה על גבי מסך המחשב עוד לפני תחילתו של הטיפול, לתכנן ולהתאים את סוג השתלים לנתונים האנטומיים של המטופל, לקבוע בדיוק מרבי את מיקום התקנת השתלים, כל זאת בהתבסס על נתוני הדמיית ה-CT של המטופל.

לאחר התכנון הממוחשב, אנו שולחים את קובץ התכנון לחברת השתלים המייצרת עבורנו סד (מדריך) כירורגי המיוצר בתהליך הדפסת תלת-ממד מתקדמת ומדויקת, סד זה מותאם אישית למקרה המטופל, באמצעותו מוחדרים השתלים בדיוק מקסימלי ובהתערבות כירורגית מינימלית.

השתלת שיניים בניווט ממוחשב, מאפשרת את קיצור משך הטיפול וכתוצאה מהדיוק בתהליך ומההתערבות הכירורגית המינימלית, המטופלים זוכים להחלמה מהירה יותר, נטולת כאב במרבית המקרים מאפשרת חזרה כמעט מידית לשגרה.

כל אלו מעניקים טיפול זעיר פולשני באפקטיביות מקסימלית והימנעות מסיכונים וסיבוכים מיותרים.

השתלות שיניים ושיקום ביום אחד

בעבר השתלת שיניים הייתה מצריכה מספר שלבים ארוכים, יש לציין כי תחום השתלים הדנטליים התפתח עם השנים באופן ניכר ביחד עם פיתוח טכניקות דיגיטליות מתקדמות, כך שכיום ניתן גם לבצע את תהליך השתלת השיניים ואת השיקום בטכניקה הנקראת "העמסה מיידית" ביום טיפולים אחד, כך שכבר ביום ההשתלות מורכבים המבנים והכתרים הזמניים ובשלב מאוחר יותר לאחר ריפוי מלא מותקנים הכתרים הקבועים.

במקרה הצורך מתקיימת התייעצות עם צוות המומחים, כך לכל מטופל ניתן פתרון איכותי גם למקרי הטיפול המורכבים ביותר.

כל התהליך מבוצע בתכנון דיגיטלי מהמתקדמים בעולם וזאת לאחר שנבחנה מראש התאמת המטופל לטכניקת הטיפול.


פתרונות שתלים ושיקום למחוסרי עצם

לצורך התקנת שתלים נדרשת עצם בכמות מספיקה על מנת שיתקיים עיגון איכותי לשתל, ישנם מטופלים הסובלים מחוסר עצם כתוצאה מגורמים שונים, במשך שנים רבות מטופלים אלו היו מסורבים ובלתי אפשריים להשתלה, אך כיום פותחו שיטות מתקדמות המאפשרות גם למטופלים אלו ליהנות משיניים קבועות באמצעות שתלים דנטליים.

בנוסף לכך אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשר בניית עצם וריפוי מהירים, באמצעות טסיות דם.

PRF (PLATELET RICH FIBRIN) היא טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת התחדשות עצם מואצת, ריפוי קל ומהיר, הפחתת כאבים ונפיחות בעת ביצוע השתלות עצם,שתלים דנטליים וניתוחי חניכיים.

כל זאת מתאפשר בהליך פשוט ולא כואב הכרוך בדגימת דם מהמטופל.

טכנולוגיית הPRF מסייעת לריפוי הרקמה ומעודדת את המערכת החיסונית לאחר ביצוע עקירות, שתלים, השתלת עצם,ניתוחי חניכיים והרמות סינוס.


פתרון 1 השתלת עצם

מדובר בתהליך של שחזור ועיבוי של העצם באמצעות השתלת עצם מלאכותית\טבעית על מנת שניתן יהיה לבצע השתלה דנטלית בטוחה ויציבה. 

במקרים של חוסר עצם במידה מועטה, בדרך כלל ניתן יהיה לבצע את התקנת השתל ביחד עם השתלת העצם.

ניתן לעבור במרפאתנו את הפעולה בהתערבות כירורגית מינימלית ובתהליך דיגיטלי מהמתקדמים בעולם ע"י מומחה לכירורגיית פה ולסתות. 


פתרון 2 הרמת סינוס בשיטה זעיר פולשנית

הסינוסים הם החללים הנמצאים מעל השיניים הטוחנות בשני צידי הלסת העליונה, אזור זה מאופיין בכמות עצם דלילה יותר ובמקרים מסוימים, כשנדרש לבצע שתלים באזור השיניים הטוחנות, יש צורך לבצע עיבוי מלאכותי של העצם לצורך התקנת השתלים.

במקרים אלו, אנו מבצעים טיפול כירורגי הנקרא "הרמת סינוס" בו "דוחקים" את הסינוס כלפי מעלה ומבצעים עיבוי של נפח העצם במיקום הנדרש.

בעבר פעולה זו הצריכה התערבות כירורגית מורכבת, אך כיום, עם התפתחות טכנולוגיות ושיטות מתקדמות, ניתן לעבור במרפאתנו את הפעולה בהתערבות כירורגית מינימלית ובתהליך דיגיטלי מהמתקדמים בעולם ע"י מומחה לכירורגיית פה ולסתות.


פתרון 3 שתלים קצרים 

פתרון נוסף ומתקדם לסובלים מחוסר עצם, מבוצע במרפאתנו באמצעות שתלים קצרים מבית חברת  BICON - ארה"ב, שתלים ייחודיים אלו, מאפשרים במרבית המקרים לבצע את ההשתלה ללא צורך בתוספות עצם, גם במקרים של גובה עצם נמוך יחסית.

שתלים ייחודיים אלו קצרים כמעט במחצית מהשתלים הרגילים, אך שטח הפנים שלהם רחב הרבה יותר והם מאפשרים ספיגת עומסים הנדרשת בפעולת הלעיסה ובכך מאפשרים לבצע שיקום של הכתרים או הגשרים באופן קבוע.


פתרון 4 שתלים זיגומטיים

מטופלים מחוסרי שיניים, שאין כל אפשרות לבצע להם השתלות בגלל חוסר עצם קיצוני יכולים ליהנות גם הם במרפאתנו משיניים קבועות באמצעות שתלים זיגומטיים.

מדובר בשתלים ייחודיים הנאחזים בעצם הלחי (זיגומה) במקום בעצם הלסת שעליה מותקנים השתלים הרגילים, השתלים הזיגומטיים ארוכים באופן משמעותי מהשתלים הרגילים, וזאת על מנת שיוכלו להגיע לאזורי העיגון הרצויים בעצם הנקראת "עצם הזיגומה".

ניתן לעבור במרפאתנו את הפעולה בהתערבות כירורגית מינימלית ובתהליך דיגיטלי מהמתקדמים בעולם ע"י מומחה לכירורגיית פה ולסתות. 


פתרון 5 השתלות ושיקום All-On 4\6

שיטת השתלות ושיקום All-On 4\6 הומצאה כבר לפני יותר מעשור והיא נחשבת לשיטה פורצת דרך עם הצלחות רבות. השיטה מיועדת למטופלים מחוסרי שיניים בכל הפה או למטופלים הסובלים מחוסר עצם קיצוני ואינם יכולים לעבור השתלות דנטליות נרחבות בכל הפה.   

השתלות ושיקום All-On 4\6

השיטה מבוססת על עקרון של התקנת מערכת של 4 עד 6 שתלים דנטליים, המותקנים בזווית ייחודית.

על גבי השתלים מורכב גשר שיניים קבוע, המעניק שיקום בדומה לשיניים הטבעיות ומאפשר תפקוד מלא של מערכת הלעיסה עם תוצאה אסתטית מרשימה.   

באמצעות תכנון דיגיטלי מתקדם ומדויק המבוצע במרפאתנו, המטופלים זוכים לשיקום שיניים חדשות וקבועות בתוך כ-24 שעות בלבד.

ניתן לעבור במרפאתנו את הפעולה בהתערבות כירורגית מינימלית ובתהליך דיגיטלי מהמתקדמים בעולם ע"י מומחה לכירורגיית פה ולסתות. 


לחץ כאן ליצירת קשר עם המרפאה בווצאפ